
Саморіз покрівельний 4,8*35 DIN 7504K цинк білий до дерева (пач 50шт) APRO
76 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SDS4835ZN
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага теоретична 1 шт. | 5.6 г |
| Вид різьби | повна |
| Галузь застосування | для покрівельних робіт, для будівництва |
| Головка | шестигранна з прес-шайбою |
| До якої основи | для дерева |
| Діаметр шайби | 14 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Наконечник | свердло |
| Покриття | Цинк білий |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/109Q5vL1cXdTp0jkCi5xZC-LTP8ATwAy6/view |
| Розмір під ключ | 8 |
| Рекомендація для магазина | 000000003,000000004,000000005,000000007,000000008 |
| Стандарт | DIN 7504K |
| Тип різі | саморізна |
| Товщина просвердлюваного металу (max) | 2 мм |
| ШтрихКод | 4824041026814 |
- Ціна: 76 ₴

