
Триммер бензиновый APRO ВТ 2000
3 763 ₴
- В наличии
- Код: 899120
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр штанги | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для приготування паливної суміші | 1 шт. |
| Інструкція з експлуатації | 1 шт. |
| Вес (кг) | 8,9 |
| Витрата пального | 1,2 л/год |
| Вібраційне навантаження | 7,5 м/с 2 |
| Гарантійний талон | 1 шт. |
| Диаметр поршня | 44 мм |
| Длина штанги | 1500 мм |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Діаметр скошув. ліскою | 440мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Инструмент для сборки | 1 комплект |
| Карбюратор з праймером | Да |
| Катушка з ліскою | 1 шт. |
| Легкий старт | Має |
| Миттєва гарантія | Нет |
| Наплічний ремінь | 1 шт. |
| Об'єм паливного баку, л | 1,2 л |
| Посилання на гарантію | https://drive.google.com/file/d/15IK8h3jJd1JwH9pJoYnSoeg7OQTSYmrc/view |
| Посилання на сертіфікат | https://drive.google.com/file/d/1K2g21IaOJ7yfX5HoezjNL-ShVSpxK_lc/view |
| Посилання на інструкцію | https://drive.google.com/file/d/12ttVMVrTCZeErhCfbeCCX94_E_RJ8aRw/view |
| Рекомендація для магазина | 000000002,000000003,000000004,000000005,000000006,000000007,000000008,000000014 |
| Ріжучій ніж (3-пелюстковий) | 1 шт. |
| Ріжучій ніж (40Т) | 1 шт. |
| Тип двигателя | 2-х тактний |
| Триммер | 1 шт. |
| Упаковка | Коробка |
| ШтрихКод | 4824041056873 |
- Цена: 3 763 ₴

