
Фреза торцева шліфувальна алмазна Turbo 115x22,2 мм INTERTOOL CT-6215
275 ₴
- В наявності
- Код: CT-6215
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ CT-6215
| Діаметр фрези | 115 мм |
|---|---|
| Насиченість алмазною крихтою | 20-22 % |
| Застосування | для цегли, каменю та бетону |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Вага | 0,435 кг |
| Об'єм | 0,000703 куб.м |
ОПИС
Фреза торцева шліфувальна алмазна TURBO INTERTOOL призначена для робіт з КШМ. Алмазна фреза являє собою металевий корпус із гофрованою поверхнею, на поверхні якої прикріплені алмазні TURBO-сегменти. Дає змогу проводити як грубе оброблення, так і полірувальні роботи. Склад металу самого диска дає змогу витримувати серйозне силове навантаження, а також високий температурний режим, тому фрези цього класу можна використовувати за сухого типу різання. Швидкість і якість оброблення поверхонь із використанням фрез класу TURBO в десятки разів перевищує результати із застосуванням стандартних абразивів. Сфера застосування: тверді вогнетривки, граніт, мармур, бетон, цегла
Особливості
- Підвищена продуктивність, на відміну від стандартних абразивів,
- Можна використовувати для грубого оброблення та полірувальних робіт,
- Витримує високі навантаження,
- Можна використовувати за сухого типу різання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.435 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Діаметр фрези | 115 мм |
| Насиченість алмазної крихтою | 20-22 |
| Обсяг | 0.000703 м. куб |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
- Ціна: 275 ₴




