
Шліфмашина кутова 860 Вт, 11000 об./хв, діаметр кола 125 мм INTERTOOL DT-0267
998 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-0267
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0267
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 2,265 кг |
| Об'єм | 0,005577 куб.м |
ОПИС

Кутова шліфмашина DT-0267 дає змогу швидко та легко різати, шліфувати, обдирку, зачистити різні поверхні. Головною особливістю цієї моделі є невеликі габарити інструменту та легка вага, модель орієнтована на побутове використання, незамінна для домашнього майстра. Універсальність і популярність інструмента також зумовлена великим вибором сумісної оснастки.

Ефективність
Потужність двигуна становить 860 Вт, максимальні оберти диска — 11000 об./хв, що дає змогу їй легко справлятися з обробленням металу, дерева, бетону, каменю, плитки та інших матеріалів.
Болгарка сумісна з дисками діаметром 125 мм і посадковим отвором 22.2 мм, що дає змогу підібрати до неї оснастку стандартних розмірів.

Надійність
Ефективне охолодження двигуна забезпечується великими вентиляційними отворами, які слугують для швидкого відведення гарячого повітря з робочої зони. Обмотка статора та ротора мідна. Захист від механічних пошкоджень і якісне тепловідведення забезпечуються завдяки металевому редуктору.

Зручність у роботі
Для комфортної роботи без втоми, у комплекті постачається додаткова ручка, що встановлюється з лівого або з правого боку. Під великим пальцем розташовується кнопка блокування від випадкового увімкнення.
Заміна дисків відбувається набагато простіше та швидше, завдяки кнопці блокування шпинделя.
Мережевий шнур має довжину 2 метри. Посилений у місці стику з інструментом, що запобігає появі заломів кабелю.

Безпека
Для захисту оператора від іскор, осколків і сміття, над диском встановлений захисний кожух. Не варто забувати, що будь-який електроінструмент травмобезпечний. Щоб уникнути травм, під час роботи шліфмашиною дуже важливо дотримуватися техніки безпеки, а також використовувати засоби особистого захисту!
Болгарки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.265 кг |
| Споживана потужність | 860 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.005577 м. куб |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 998 ₴









