
Генератор бензиновий макс. потужний. 1,2 кВт, ном. 1 кВт., 3,0 л.с., 4-тактний, INTERTOOL DT-1111
4 490 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-1111
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1111
| Тип двигуна | SFE 90. Одноциліндровий чотиритактний двигун із верхнім розташуванням клапана та повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Максимальна потужність | 1200 Вт |
| Об'єм двигуна | 87 куб.см |
| Тип запуску | Ручний |
| Об'єм паливного бака | 5,5 л |
| Витрата палива | 0,27 л/кВт-год |
| Паливо | Неетильований бензин |
| Час автономної роботи | год |
| Об'єм оливного бака | 0,4 л |
| Габаритні розміри | 465x365x377 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 26,500 кг |
| Об'єм | 0,062610 куб.м |
ОПИС
Особливості моделі:
Компактність і мобільність;
Проста система запуску;
Наявність вольтметра;
Вихід 12v;
Малі габаритні розміри;
Портативне встановлення;
9 годин автономної роботи з повним навантаженням.
Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1111 гарний вибір для застосування в побуті. Це найбільш компактний за розмірами генератор у модельному ряді INTERTOOL. Головні переваги DT-1111 — дуже скромні габарити (465х365х377 мм) і досить невеликі вага (26,5 кг). Для транспортування генератора на його корпусі передбачені зручні ручки. У разі проблем в електромережі, допомога цієї невеликої електростанції, як головне джерело живлення, буде важко переоцінити.
За номінального показника потужності 1000 Вт, генератор здатний видати до 1200 Вт. Таких потужних показників цілком досить для живлення невеликого приватного будинку. Потужності цього апарату вистачить для скромного освітлення, телевізора, холодильника та невеликого газового котла. З огляду на це, DT-1111 стане чудовим вибором для аварійного або постійного живлення дачних будинків, у яких використовується невелика кількість електротехніки. Бензиновий генератор INTERTOOL DT-1111 обладнаний одноциліндровим чотиритактним двигуном об'ємом 87 куб.см. Розташування клапанів вгорі. Система охолодження — повітряна.
Генератор обладнаний однією розеткою змінного струму на 220 вольтів та однією розеткою постійного струму на 12 вольтів. Генератор живиться неетильованим бензином, число ізооктану якого, не менш ніж 86 за номінального навантаження. Об'єм паливного бака — 5,5 літра. За повністю заправленого бака генератор може працювати автономно 9 годин за повного навантаження. Купити бензиновий генератор INTERTOOL DT-1111 дуже просто, для цього треба лише оформити замовлення через спеціальну форму.
Перед використанням рекомендуємо ознайомитися з інструкцією з експлуатації!
Під час довгострокового зберігання генератор треба підготувати згідно з інструкцією.
Схематичне зображення конфігурації панелі керування:

- 1. Розетка змінного струму 220 В/16 А.
- 2. Вимикач мотора.
- 3. Автомат мережі змінного струму.
- 4. Автомат мережі постійного струму.
- 5. Вольтметр.
- 6.Рожетка постійного струму для заряджання акумуляторів (12 В)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Максимальна потужність | 1200 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26.5 кг |
| Двигун | |
| Об'єм двигуна | 87 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 5.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Обсяг | 0.06261 м. куб |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Витрата палива | 0.27 р/годину |
| Тип двигуна | SFE 90. Одноциліндровий чотиритактний дизельний двигун з верхнім розташуванням клапанів і повітряним охолодженням |
| Тип запуску | Ручний |
| Паливо | Неетилований бензин |
- Ціна: 4 490 ₴





