
Газонокосарка електрична 1000 Вт, 230 В, 3500об/хв, ширина захоплення 320 мм, INTERTOOL DT-2261
2 234 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-2261
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2261
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип привода | ремінної |
| Швидкість обертання | 3500 об./хв |
| Ширина зрізу | 320 мм |
| Висота зрізу | 20; 40; 60 мм |
| Місткість травозбірника | 25 л |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 11,200 кг |
| Об'єм | 0,099540 куб.м |
ОПИС
Газонокосарка електрична DT-2261 призначена для скошування трави в парках, скверах, на дачних і присадибних ділянках. Ця модель орієнтована на побутове використання. Вирізняється низьким рівнем шуму в процесі роботи. Має невелику вагу. На відміну від бензинових моделей, чудово справляється з обробленням нерівного рельєфу. Газонокосарка електрична DT-2261 екологічно безпечна — не забруднює довкілля вихлопами палива. Ця модель вирізняється простотою у використанні та догляді.
Ідеально підходить для скошування трави та догляду за газоном на ділянці невеликої площі. Має популярність серед садівників і власників дачних ділянок. Радіус дії обмежений довжиною кабелю. Газонокосарка електрична DT-2261 має колекторний електричний двигун потужністю 1000 Вт. Максимальна швидкість обертання становить 3500 об/хв. Тип привода, що передає обертання на ножі — ремені. Ширина скошування цієї моделі — 320 мм. Це порівняно невисокий показник, що забезпечує додаткову маневровість газонокосарки — вона легко обійдеться дерева або чагарники на ділянці.
Висота скошування DT-2261 — від 20 до 60 мм. Передбачена можливість регулювання висоти скошування. Має травозбірник об'ємом 25 літрів. Травозбірник являє собою спеціальний контейнер, у який збирається трава безпосередньо під час стриження. Періодично, у міру заповнення травозбірник необхідно очищати. Є складана ручка з регульованою висотою і 4 пластикові колеса.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність травозбірника | 25 л |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.09954 м. куб |
| Швидкість обертання | 3500 об/хв |
| Тип приводу | Ремінної |
| Ширина зрізу | 320 мм |
- Ціна: 2 234 ₴

