
Головка шестигранна подовжена 1/2", 12x78 мм, хромо-ванадій INTERTOOL ET-0112
78 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: ET-0112
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ ET-0112
| Тип | головка шестигранна подовжена |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 12 мм |
| Довжина головки | 78 мм |
| Вага | 0,112 кг |
| Об'єм | 0,000149 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.112 кг |
| Довжина головки | 78 мм |
| Обсяг | 0.000149 м. куб |
| Розмір головки | 12 мм |
| Тип | голівка шестигранна подовжена |
- Ціна: 78 ₴

