
Головка шестигранна подовжена 1/2", 13x78 мм, хромо-ванадій INTERTOOL ET-0113
88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: ET-0113
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ ET-0113
| Тип | головка шестигранна подовжена |
|---|---|
| Квадрат | 1/2" |
| Розмір головки | 13 мм |
| Довжина головки | 78 мм |
| Вага | 0,122 кг |
| Об'єм | 0,000173 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Квадрат | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.140 кг |
| Довжина головки | 78 мм |
| Розмір головки | 13 мм |
| Тип | голівка шестигранна подовжена |
- Ціна: 88 ₴

