
Сапка з мотою городня 310x70 мм із порожнистою пластмасовою ручкою під подовжувач INTERTOOL FT-0015
30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: FT-0015
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-0015
| Тип | сапка |
|---|---|
| Розміри | 310x70 мм |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Вага | 0,22 кг |
| Об'єм | 0,000889 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.222 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Обсяг | 0.000889 м. куб |
| Тип | сапка |
- Ціна: 30 ₴




