
Лопатка садова INTERTOOL FT-0021
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: FT-0021
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-0021
| Матеріал лотка (штика) | сталь |
|---|---|
| Загальна довжина | 340 мм |
| Ширина лотка | 55 мм |
| Довжина лотка | 150 мм |
| Тип | лопати |
| Матеріал руків'я | пластик + гума |
| Вага | 0,192 кг |
| Об'єм | 0,000842 куб.м |
ОПИС
Пересаджуючи квіти на балконі, працюючи у квітковій клумбі на дачі або в саду, Вам ніяк не обійтися без садової лопатки. Її також називають садовий совок. Допоможе зручно та швидко висаджувати розсаду та пухти ґрунт.
Особливості
- Лопатка міцна, не гнеться й не ламається. Виготовлена з надійної сталі з посиленим стиковим пазом, що робить її невразливою.
- Зручна ручка. Форма повторює вигини долоні з підпальцевим упором, у такий спосіб гарантує максимум комфорту в роботі, а гумові вставки не дають змогу ковзати руці.
- Контроль робочої глибини. На лотку розташовані насічки, що вказують глибину занурення лопатки в ґрунт 3, 6, 9 см.
Міцна надійна конструкція не гнеться й не ламається в роботі. Лоток садової лопатки виготовлений із суцільного листа сталі з загнутими краями. Конічна форма дає змогу без проблем впоратися навіть із твердим сухим ґрунтом.
Контролювати глибину посадки та не травмувати корені рослин вам допоможуть спеціальні насічки на лотку.
Грязь і глина не налипають завдяки глянсовому покриттю ковша.
Отвір на ручці допоможе вам зручно зберігати інструмент, підвісивши його на гачок.
Сажайте улюблені рослини комфортно й ефективно з цією садовою лопаткою!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.192 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина лотка | 150 мм |
| Матеріал лотка (багнета) | сталь |
| Матеріал рукоятки | пластік + гума |
| Загальна довжина | 340 мм |
| Обсяг | 0.000842 м. куб |
| Тип | лопати |
| Ширина лотка | 55 мм |
- Ціна: 90 ₴





