
Секатор садовий, ручка комбінована, лезо сталь SK5, макс. різ. 14 мм INTERTOOL FT-1008
203 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: FT-1008
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-1008
| Довжина: | 185 мм |
|---|---|
| Матеріал руків'я | комбінований пластик із термопластичною гумою |
| Максимальний діаметр різання | 14 мм |
| Вага | 0,156 кг |
| Об'єм | 0,000478 куб.м |
ОПИС
Садовий секатор FT-1008 — це професійний інструмент INTERTOOL для догляду за садом. Призначений для обрізання молодих, що ростуть гілок дерев, чагарників. Основу цього секатора становить лезо з прецизійним заточуванням. Лезо виготовлене з високовуглецевої японської інструментальної сталі SK5, що є еквівалентом американської сталі 1080. Вміст вуглецю становить приблизно 0,75%-0,85%, а марганцю приблизно 0,60%-0, 90%. Завдяки характеристикам сталі цього класу традиційно використовуються для виготовлення різних ручних інструментів, а також для виготовлення долот і механічних пил у деревообробній промисловості.
Гостре та міцне лезо працює в парі зі зміщеною щодо лінії різання нижньою пластиною. Завдяки цьому, деформації піддаються лише відсікна частина гілки. Зручні ручки мають додаткове покриття з комбінованого пластику з термопластичною гумою. Цим секатором можна обрізати гілки діаметром 14 мм. Пластиковий фіксатор надійно зберігає положення секатора в складеному вигляді. Секатор постачається в прозорому пакованні. Для обрізання засохлих і старих гілок можна скористатися секатором із наваленкою FT-1009
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.156 кг |
| Максимальний діаметр реза | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 185 мм |
| Матеріал рукоятки | комбінований пластик з термопластичної гумою |
| Обсяг | 0.000478 м. куб |
- Ціна: 203 ₴


