
Дощівник круговий з обертовою головкою на милиці. PP, ABS, Zinc alloy INTERTOOL GE-0055
139 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: GE-0055
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-0055
| Дальність поливання | до 8 м |
|---|---|
| Особливості | милиця з металу |
| Матеріал | ABS-пластик, поліпропілен |
| Діаметр шланга | 1/2" |
| Вага | 0,162 кг |
| Об'єм | 0,002886 куб.м |
ОПИС
Дощівник круговий INTERTOOL GE-0055 з обертовою головкою з трьох ріжків-зрошувачів, обладнаний надійною металевою ніжкою-костилем, що забезпечує фіксацію в будь-якому ґрунті та швидке переміщення ділянкою. За потреби поливання на великій площі можливе з'єднання декількох дощівників у системі поливу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.162 кг |
| Матеріал | ABS-пластик, поліпропілен |
| Обсяг | 0.002886 м. куб |
| Особливості | Кільце з металу |
- Ціна: 139 ₴


