
Адаптер із зовнішньою різзю 3/4" для конектора 1/2" INTERTOOL GE-1002
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: GE-1002
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1002
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь зовнішня | 3/4 |
| Вага | 0,019 кг |
| Об'єм | 0,000170 куб.м |
ОПИС
Адаптер на конектор 1/2" універсальний із зовнішньою різзю 3/4" INTERTOOL GE-1002 оптимально підходить для нарощування шлангів, а також може використовуватися з насосами. Дає змогу приєднувати до системи інструменти для поливання з внутрішньою різзю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.019 кг |
| Обсяг | 0.00017 м. куб |
| Зовнішня різьба | 3/4" |
- Ціна: 12 ₴

