
Адаптер для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 1/2" INTERTOOL GE-1007
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: GE-1007
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1007
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь внутрішня | 1/2" |
| Вага | 0,020 кг |
| Об'єм | 0,000170 куб.м |
ОПИС
Адаптер на конектор 1/2" INTERTOOL GE-1007 з внутрішньою різзю 1/2" призначений для з'єднання з нарізними кранами. Легко встановлюється, не вимагає використання інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.020 кг |
| Обсяг | 0.00017 м. куб |
| Різьба внутрішня | 1/2" |
- Ціна: 13 ₴

