Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-2012
| Тип | двухканальний |
|---|---|
| Різь зовнішня | 1/2" |
| Комплектація | таймер для подавання води, фільтр-сітка 3/4", 3 адаптери 1/2" з внутрішньою різзю |
| Різь внутрішня | 3/4" |
| Вага | 0,400 кг |
| Об'єм | 0,003036 куб.м |
ОПИС
Таймер для подавання води з двоканальним розподілом і трьома виходами на конектор 1/2" ТМ INTERTOOL GE-2012. Він дає змогу розгалужувати потік на три канали, автоматично регулювати час припинення подавання води на два канали з можливістю встановлення тривалості поливання від 15 до 120 хв із кроком 15 хв і регулюванням потужності подавання води на третій канал, або повного припинення подавання. Для роботи таймера батареї не потрібні. Швидко встановлюється й надійний у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.460 кг |
| Комплектація | таймер для подачі води, фільтр-сітка 3/4", 3 адаптера 1/2" з внутрішньою різьбою |
| Обсяг | 0.003326 м. куб |
| Зовнішня різьба | 1/2" |
| Різьба внутрішня | 3/4" |
| Тип | двоканальний |
- Ціна: 385 ₴






