Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0012
| Довжина: | 240 мм |
|---|---|
| Ширина | 120 мм |
| Матеріал | полиуретан град |
| Вага | 0,090 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Матеріал | Поліуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.090 кг |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 43 ₴


