
Щипці для зняття стопорних кілець вигнуті на стиск 180 мм INTERTOOL HT-7012
94 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: HT-7012
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-7012
| Тип знімача | вигнуті на стискання |
|---|---|
| Довжина: | 180 мм |
| Вага | 0,158 кг |
| Об'єм | 0,000241 куб.м |
ОПИС
Щипці для стопорних кілець — необхідний помічник під час ремонту авто, мототехніки та ін. Це корисний інструмент на СТО, у майстерні та в будь-якому гаражі.
Вигнуті щипці на стиск, завдовжки 180 мм — незамінний інструмент, коли необхідне акуратне, швидке встановлення або зняття стопорних кілець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.158 кг |
| Довжина | 180 мм |
| Обсяг | 0.000241 м. куб |
| Тип знімача | вигнуті на стиск |
- Ціна: 94 ₴

