Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-0002
| Довжина: | 270 мм |
|---|---|
| Ширина | 130 мм |
| Вага | 0,164 кг |
| Об'єм | 0,001120 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.164 кг |
| Довжина | 270 мм |
| Обсяг | 0.00112 м. куб |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 37 ₴





