
Затирка стальна оцинкована 280*130 мм, 8*8 мм INTERTOOL KT-0006
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KT-0006
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-0006
| Розмір зубців | 8x8 мм |
|---|---|
| Розмір затирки | 280x130 мм |
| Вага | 0,300 кг |
| Об'єм | 0,001472 куб.м |
ОПИС
Затирка з поцинкованої сталі INTERTOOL KT-0006 з квадратним зубом 8*8 мм. Габаритні розміри — 280*130 мм. Ергономічна пластикова ручка надійно закріплена біля основи полотна. Призначена для рівномірного нанесення та розподілу різних будівельних сумішей поверхнею. Дає змогу обробляти великі за площею поверхні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.300 кг |
| Обсяг | 0.001472 м. куб |
| Розмір зубів | 8x8 |
- Ціна: 99 ₴




