
Скотч прозорий 48 мм * 100 м * 52 мкм INTERTOOL KT-0903
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KT-0903
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-0903
| Тип | прозорий |
|---|---|
| Довжина: | 100 м |
| Ширина | 48 мм |
| Товщина | 52 мкм |
| Вага | 0,353 кг |
| Об'єм | 0,000739 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.353 кг |
| Довжина | 100 мм |
| Обсяг | 0.000739 м. куб |
| Тип | Прозорий |
| Товщина | 52 мкм |
| Ширина | 48 мм |
- Ціна: 66 ₴


