Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-1645
| Діаметр пензля | 45 мм |
|---|---|
| Вага | 0,089 кг |
| Об'єм | 0,000397 куб.м |
ОПИС
Пензель круглий КТ-1645 INTERTOOL діаметром 45 мм — незамінний малярний інструмент. Використовується для роботи з густими фарбами та емалями як усередині, так і зовні приміщення для фарбування поверхонь зі складним рельєфом. Якісно проклеєний і закріплений до основи, виготовлений із натуральної щетини ворсу, що запобігає "витягування" волосків і забезпечує рівномірне та гладке нанесення, скорочує витрату матеріалів, стійкий до різних агресивних речовин. Пензель легкий і зручний у застосуванні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип малярського пензля | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.089 кг |
| Діаметр кисті | 45 мм |
| Обсяг | 0.000397 м. куб |
- Ціна: 25 ₴


