
Шпатель із неіржавкої сталі 100 мм INTERTOOL KT-2100
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KT-2100
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-2100
| Розмір зубців | без зубів |
|---|---|
| Ширина шпателя | 100 мм |
| Вага | 0,084 кг |
| Об'єм | 0,000280 куб.м |
ОПИС
Шпатель INTERTOOL KT-2100 виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі без зубів, обладнаний надійно закріпленою ергономічною пластиковою ручкою, що забезпечує зручне захоплення інструмента в руці під час роботи. Призначений для нанесення шпаклівкових і штукатурних сумішей під час проведення внутрішніх і зовнішніх малярних робіт та оброблення фасадів. Прямокутне полотно завширшки 100 мм забезпечує рівномірне нанесення будівельних розчинів, легкість і комфорт у роботі, дає змогу обробляти великі площі поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.083 кг |
| Обсяг | 0.000158 м. куб |
| Розмір зубів | без зубів |
| Ширина шпателя | 100 мм |
- Ціна: 27 ₴



