
Шпатель із неіржавкої сталі 200 мм INTERTOOL KT-2200
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KT-2200
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-2200
| Розмір зубців | без зубів |
|---|---|
| Ширина шпателя | 200 мм |
| Вага | 0,144 кг |
| Об'єм | 0,000533 куб.м |
ОПИС
Шпатель INTERTOOL KT-2200 виготовлений із неіржавкої сталі, має прямокутне полотно без зубців завширшки 200 мм. Ергономічна пластикова ручка забезпечує надійне захоплення. Призначений для нанесення шпаклювальних і штукатурних складів під час проведення внутрішніх і зовнішніх малярних робіт і оброблення фасадів, дає змогу обробляти великі площі поверхні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.144 кг |
| Обсяг | 0.000533 м. куб |
| Розмір зубів | без зубів |
| Ширина шпателя | 200 мм |
- Ціна: 35 ₴



