
Шпатель із неіржавкої сталі 350 мм із зубом 6x6мм INTERTOOL KT-2356
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KT-2356
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-2356
| Розмір зубців | 6x6 мм |
|---|---|
| Ширина шпателя | 350 мм |
| Вага | 0,244 кг |
| Об'єм | 0,001005 куб.м |
ОПИС
Шпатель INTERTOOL KT-2356 виготовлений із неіржавкої сталі, має прямокутне полотно з квадратним зубом 6*6 мм і завширшки 350 мм. Ергономічна пластикова ручка забезпечує надійне захоплення інструмента в руці. Призначений для нанесення клейових та цементних та інших густих розчинів на керамічну плитку, натуральний камінь, під час проведення облицювальних робіт. Забезпечує легкість і комфорт у застосуванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.244 кг |
| Обсяг | 0.001005 м. куб |
| Розмір зубів | 6x6 |
| Ширина шпателя | 350 мм |
- Ціна: 65 ₴



