
Сітка абразивна 105*280 мм, зерно 150 INTERTOOL KT-601550
5 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: KT-601550
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-601550
| Цeна | Ціна вказана за 1 стерео |
|---|---|
| Кількість в пакованні | 50 шт |
| Розміри | 105x280 мм |
| Зернистість | К150 |
| Вага | 0,017 кг |
| Об'єм | 0,000036 куб.м |
ОПИС
Абразивна сітка 105*280 мм, SiC К150 INTERTOOL KT-601550 призначена для роботи з ручним шліфуванням разом із гіпсовим бруком або зі спеціальними шліфмашинками. Використовується для зачищення та матування великих обсягів пофарбованих або заґрунтованих поверхонь. Абразивний матеріал нанесений з обох боків, що продовжує довговічність сітки. Зручні у використанні, оскільки видалені частинки не забивають абразив, а проходять через отвори сітки. Підходить для видалення особливо дрібних нерівностей поверхонь. Сфера застосування: метал, кольорові сплави, пластик, дерево, гіпсокартон.
Внимание!Мінімальне замовлення абразивної сітки дорівнює кількості 50 одиниць, паковання не порушується!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Загальні | |
| Кількість в упаковці | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.017 кг |
| Зернистість | К150 |
| Цeна | Ціна визначається за 1 штуку |
- Ціна: 5 ₴

