
Сітка абразивна 105x280 мм, К180, 10 од. INTERTOOL KT-6018
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: KT-6018
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ KT-6018
| Розміри | 280x105 мм |
|---|---|
| Зернистість | К180 |
| Кількість в пачці | 10 ед. |
| Вага | 0,196 кг |
| Об'єм | 0,000510 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Загальні | |
| Кількість в упаковці | 10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.196 кг |
| Зернистість | К180 |
| Обсяг | 0.00051 м. куб |
- Ціна: 53 ₴




