
Рівень 1000 мм, 3 очі INTERTOOL MT-1110
310 ₴
- В наявності
- Код: MT-1110
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-1110
| Довжина рівня | 100 см |
|---|---|
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1,0 мм |
| Вага | 0,435 кг |
| Об'єм | 0,000700 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.435 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рівня | 100 см |
| Обсяг | 0.0007 м. куб |
| Тип | рівень |
| Товщина профілю | 1 мм |
- Ціна: 310 ₴







