
Косинець будівельний 600*400 мм INTERTOOL MT-2060
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: MT-2060
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-2060
| Довжина: | 600 мм |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Вага | 0,375 кг |
| Об'єм | 0,000439 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.375 г |
| Габарити | |
| Довжина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 мм |
| Обсяг | 0.000439 м. куб |
- Ціна: 110 ₴

