
Щипці для зачищення дротів 160 мм CrV з ізольованими ручками INTERTOOL NT-0229
114 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: NT-0229
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0229
| Матеріал | CrV |
|---|---|
| Довжина: | 160 мм |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62 HRC |
| Вага | 0,215 кг |
| Об'єм | 0,001940 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.233 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | CrV |
| Обсяг | 0.000522 м. куб |
| Покриття | pearl nickel |
- Ціна: 114 ₴





