
Ножиці для металу 250 мм праві Cr-Mo INTERTOOL NT-0501
255 ₴
- В наявності
- Код: NT-0501
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0501
| Довжина: | 300 мм |
|---|---|
| Напрямок різання | праві |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хромо-молібденової сталі |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,417 кг |
| Об'єм | 0,000750 куб.м |
ОПИС
Ножиці для металу правобічні 250 мм INTERTOOL NT-0501 призначені для фігурного різання за пластиком, металу максимальною товщиною до 1.2 мм. Ножиці виготовлені ковзкою із хромо-молібденової сталі. Різальна крайка з насічкою. Ергономічна двокомпонентна ручка забезпечує зручність захоплення.
Шарнірно-губцевий інструмент No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.417 кг |
| Спрямованість | Праві |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром-молібденової сталі |
| Напрямок реза | праві |
| Обсяг | 0.001028 м. куб |
- Ціна: 255 ₴




