
Гайковерт кутовий пневматичний 1/2" INTERTOOL PT-1111
830 ₴
- В наявності
- Код: PT-1111
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1111
| Робочий тиск | 6-10 атм |
|---|---|
| Максимальне зусилля | 69 Нм |
| Швидкість обертання | 160 об/хв |
| Наявність реверсу | да |
| Діаметр шланга | 8-10 мм |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Покриття ручки | гума |
| Гарантія | 12 мес. |
| Квадрат | 1/2" |
| Вага | 1,300 кг |
| Об'єм | 0,000891 куб.м |
ОПИС
Кутовий гайковерт INTERTOOL PT-1111 використовується для роботи з невеликими кріпленнями в місцях з обмеженим доступом. Це якісна та надійна модель, яка здатна передати максимальне зусилля в 69 Нм і стане в пригоді для таких робіт, як-от заміна або переміщення радіаторів, свічок запалювання, встановлення та ремонт кондиціонерів і водних насосів. Швидкість обертання цього гайковерта становить 160 об/хв, а робочий тиск досягає 6-10 атмосфер. Гайковерт PT-1111 має повністю металевий корпус із пусковим механізмом у формі пластини. Квадрат — 1/2". Середній показник витрати повітря 100-150 л/хв.
Особливості
Наявність храпового механізму;
Невелика вага та компактний дизайн сприяють максимальному комфорту роботи;
Прогумована ручка забезпечує зручний хват і виключає прослизання гайковерта в руці;
Функція реверсу;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний повітряний отвір | 1/2" |
| Гарантія | 12 місяців |
| Квадрат | 1/2" |
| Максимальне зусилля | 69 Нм |
| Наявність реверсу | Так |
| Обсяг | 0.000891 м. куб |
| Покриття рукоятки | резина |
| Швидкість обертання | 160 об/хв |
- Ціна: 830 ₴






