
Мініфільтр для фарбувального пістолета, 1/4", у металевому корпусі, картридж-пінометал INTERTOOL PT-1403
288 ₴
- В наявності
- Код: PT-1403
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1403
| Тип | мініфільтр для фарбувального пістолета |
|---|---|
| Рівень фільтрації | 20 мкм |
| Різь внутрішня | 1/4" |
| Інше | клапан для зливання конденсату; фільтрувальний елемент із пінометалу |
| Матеріал корпусу | метал |
| Робочий тиск | до 10 атм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр різі | 1/4" |
| Вага | 0,151 кг |
| Об'єм | 0,000965 куб.м |
ОПИС
Мініфільтр PT-1403 використовується з фарбувальними пістолетами. PT-1403 призначений для фільтрації повітря, що подається безпосередньо перед фарбувальним пістолетом. Він ефективно очищає повітря на вході в фарбувальний пістолет, усуває залишки твердих частинок, води, олій і бруду. PT-1403 складається з декількох складових частин. Основу мініфільтра становить картридж із пінометалу. Завдяки картриджу з пінометалу здійснюється максимальний захист від потрапляння дрібних частинок у сопло фарбувального пістолета.
Картридж має унікальні властивості та є багаторазовим. Щоб зберегти початкові властивості картриджа та забезпечити максимальний захист від потрапляння дрібних частинок, рекомендуємо періодично чистити знімний картридж у розчинниках. Щоб витягти картридж, необхідно відкрутити нижню частину мініфільтра від верхньої основи. Під час чищення картриджа намагайтеся не втратити кільце ущільнювачів на нижній основі та пластикові втулки. "Пенометал — це металевий сплав комірчастої структури. Найчастіше, пінометал трапляється на основі сплавів з алюмінію та магнію.
PT-1403 являє собою невеликий пристрій із нарізними з'єднаннями на 1/4". Нижня частина корпусу має зливний клапан. Цей клапан звільняє мініфільтр від надлишків вологи, яка накопичується під час роботи. Також однією з основних переваг мініфільтра можна вважати його монтаж безпосередньо в фарбувальний пістолет без використання додаткових пристосувань. Тут забезпечується зручність для користувача, що дає змогу йому швидко й без особливих зусиль приєднати мініфільтр до фарбувального пістолета.
Мініфільтр має металевий корпус, що у разі падіння або інших механічних пошкоджень зберігає його первісний вигляд і цілісність усієї конструкції. Верхня та нижня основи мініфільтра також виготовлені з металу. Максимальний тиск (верхня межа) мініфільтра становить 150 PSI або 10 Атм. Робочий тиск мініфільтра має відповідати робочому тиску фарбувального пістолета та не перевищувати верхньої межі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.124 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр різьби | 1/4" |
| Інше | клапан для зливу конденсату;<br>фільтруючий елемент з пенометалла |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Обсяг | 0.001041 м. куб |
| Різьба внутрішня | 1/4" |
| Тип | міні-фільтр для фарбувального пістолета |
| Рівень фільтрації | 20 мікрон |
- Ціна: 288 ₴




