
Лубрикатор (пристрій подавання оливи) 1/2" в металевій захисній колбі INTERTOOL PT-1421
330 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-1421
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1421
| Тип | лубрикатор |
|---|---|
| Робочий тиск | 0.5-10 атм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр різі | 1/2" |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60 °С |
| Рекомендована олива | ISO VG 32 |
| Діаметр шланга | 8-12 мм |
| Вага | 0,352 кг |
| Об'єм | 0,001601 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.338 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Обсяг | 0.00123 м. куб |
| Рекомендоване масло | ISO VG 32 |
| Тип | Лубрикатор |
- Ціна: 330 ₴







