
Блок підготовки повітря 1/2" INTERTOOL PT-1430
632 ₴
- В наявності
- Код: PT-1430
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-1430
| Тип | блок підготовки повітря |
|---|---|
| Регулятор тиску | 0-12 атм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Діаметр різі | 1/2" |
| Температура зовнішнього середовища | 5-60 °С |
| Рекомендована олива | ISO VG 32 |
| Витрата повітря | до 1200 л/хв |
| Діаметр шланга | 8-12 мм |
| Вага | 0,882 кг |
| Об'єм | 0,003337 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.882 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр різьби | 1/2" |
| Обсяг | 0.003337 м. куб |
| Рекомендоване масло | ISO VG 32 |
| Тип | блок підготовки повітря |
- Ціна: 632 ₴




