
Шпилька для степлера PT-1611 12 мм d=0.64 мм 6000 шт./пач. INTERTOOL PT-8712
87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: PT-8712
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-8712
| Висота шпильки | 12 мм |
|---|---|
| Переріз дроту | 0.64 мм |
| Кількість в пачці | 6000 од. |
| Сумісність | для PT-1611 |
| Тип | шпилька |
| Вага | 0,217 кг |
| Об'єм | 0,000105 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.217 кг |
| Висота шпильки | 12 мм |
| Кількість в упаковці | 6000 од |
| Обсяг | 0.000105 м. куб |
| Перетин дроту | 0.64 мм |
| Сумісність | PT-1611 |
| Тип | шпилька |
- Ціна: 87 ₴


