
Пістолет заклепувальний ручний посилений, діаметр заклепки 2.4; 3.2; 4; 4.8 мм INTERTOOL RT-0004
175 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: RT-0004
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-0004
| Тип | ручний посилений (цільносталевий) |
|---|---|
| Діаметр заклепки | 2.4; 3.2; 4; 4.8 мм |
| Вага | 0,575 кг |
| Об'єм | 0,001234 куб.м |
ОПИС



Призначення
Пістолет заклепувальний ручний INTERTOOL RT-0004 призначений для встановлення алюмінієвих заклепок діаметром 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм. Дозволяє скріплювати кілька шарів матеріалу або кілька деталей.

Посилена конструкція
Пістолет має надміцну суцільно сталеву конструкцію, що забезпечує довгий термін служби. Ергономічні пластикові ручки створюють комфорт під час роботи з інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.575 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.001234 м. куб |
| Тип | ручний посилений (цільностальній) |
- Ціна: 175 ₴








