
Скоба гартована 14 мм, пак. 1000 шт., ширина 11,3x1,20 мм INTERTOOL RT-0154
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: RT-0154
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-0154
| Висота скоби | 14 мм |
|---|---|
| Ширина скоби | 11.3 мм |
| Переріз скоби | 1.2 мм |
| Сумісність | RT-0202 |
| Кількість в пачці | 1000 од. |
| Вага | 0,184 кг |
| Об'єм | 0,000214 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.184 кг |
| Висота скоби | 14 мм |
| Обсяг | 0.000214 м. куб |
| Перетин скоби | 1.2 мм |
| Сумісність | RT-0202 |
| Ширина скоби | 11.3 мм |
- Ціна: 35 ₴


