
Заклепка алюмінієва 4,0x16 мм, пачка 50 шт INTERTOOL RT-4016
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: RT-4016
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-4016
| Довжина заклепки | 16 мм |
|---|---|
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Кількість в пачці | 50 од. |
| Вага | 0,100 кг |
| Об'єм | 0,000175 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина заклепки | 16 мм |
| Діаметр заклепки | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 50 од |
| Обсяг | 0.000175 м. куб |
- Ціна: 29 ₴


