
Заклепка алюмінієва 4,8*10 мм, пачка 50 шт INTERTOOL RT-4810
33 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: RT-4810
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-4810
| Довжина заклепки | 10 мм |
|---|---|
| Діаметр заклепки | 4.8 мм |
| Кількість в пачці | 50 од. |
| Вага | 0,129 кг |
| Об'єм | 0,000175 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр заклепки | 4.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.129 кг |
| Кількість в упаковці | 50 од |
| Обсяг | 0.000175 м. куб |
- Ціна: 33 ₴


