
Набір свердел для бетону 4 шт (5, 6, 8, 10 мм) під ударний дриль B&W INTERTOOL SD-0105
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0105
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0105
| Застосування | для цегли та бетону |
|---|---|
| Покриття | B&W |
| Діаметр свердла | 5; 6; 8; 10 мм |
| Довжина свердла | 85; 100; 120 мм |
| Вага | 0,130 кг |
| Об'єм | 0,000129 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.120 кг |
| Обсяг | 0.000168 м. куб |
| Покриття | B&W |
| Застосування | для цегли та бетону |
- Ціна: 72 ₴

