
Свердло для скла 12x80 мм INTERTOOL SD-0272
53 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0272
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0272
| Довжина свердла | 80 мм |
|---|---|
| Діаметр свердла | 12 мм |
| Тип | сверло |
| Вага | 0,036 кг |
| Об'єм | 0,000058 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.040 кг |
| Діаметр свердла | 12 мм |
| Довжина свердла | 80 мм |
- Ціна: 53 ₴

