
Набір корончастих свердел для плитки 5 од. 33-83 мм, вольфрамове напилення + напилок INTERTOOL SD-0428
765 ₴
- В наявності
- Код: SD-0428
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0428
| Діаметр свердла | 33; 53; 67; 73; 83 мм |
|---|---|
| Кількість у наборі | 5 ед. |
| Застосування | для плитки, бетону, цегли, пластику та дерева |
| Тип | корончасті свердла |
| Вага | 1,900 кг |
| Об'єм | 0,008784 куб.м |
ОПИС
Набір корончастих свердел по плитці з розмірами 33-83 мм INTERTOOL SD-0428 призначений для свердління великих отворів. Свердла із шестигранним хвостовиком виготовлені зі сталі з вольфрамовим напиленням, обладнані напрямним свердлом. До комплекту входить 5 свердел різних діаметрів, а також напилок. Усі інструменти укомплектовані в спеціальну валізку. Допустима кількість обертів 800-1500 об/хв. Сфера застосування: цегла, склопластик, дзеркало, кераміка, порцеляна, скло.
Особливості
Широкий спектр застосування,
Вольфрамове напилення,
Напрямне свердло.
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Кількість в наборі | 5 од |
| Обсяг | 0.008784 м. куб |
| Застосування | для плитки, бетону, цегли, пластику й дерева |
- Ціна: 765 ₴



