
Зубило для каменю SDS PLUS 25 мм, 400x17мм INTERTOOL SD-0441
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-0441
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.750 кг |
| Довжина зубила | 400 мм |
| Обсяг | 0.000303 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | SDS Plus |
| Ширина підстави | 17 мм |
| Ширина робочої частини | 25 мм |
- Ціна: 135 ₴

