
Пробійник для каменю SDS MAX 400x18мм INTERTOOL SD-0445
199 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-0445
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-0445
| Тип | пробійник |
|---|---|
| Тип кріплення | SDS Max |
| Діаметр пробійника | 18 мм |
| Довжина пробійника | 400 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 0,717 кг |
| Об'єм | 0,000353 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.717 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр пробійника | 18 мм |
| Довжина пробійника | 400 мм |
| Обсяг | 0.000353 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | Пробійник |
| Тип кріплення | SDS Max |
- Ціна: 199 ₴

