
Бур SDS PLUS S4 14x1000 мм INTERTOOL SD-14100
227 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: SD-14100
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-14100
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 14 мм |
| Довжина бура | 1000 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 0,600 кг |
| Об'єм | 0,000731 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.600 кг |
| Діаметр бура | 14 мм |
| Довжина бура | 1000 мм |
| Обсяг | 0.000604 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 227 ₴



