Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-1640
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 16 мм |
| Довжина бура | 400 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 0,300 кг |
| Об'єм | 0,000314 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.3 кг |
| Діаметр бура | 16 мм |
| Довжина бура | 400 мм |
| Обсяг | 0.000314 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 113 ₴




