
Бур SDS PLUS S4 24x450 мм INTERTOOL SD-2445
274 ₴
- В наявності
- Код: SD-2445
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-2445
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 24 мм |
| Довжина бура | 450 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 0,748 кг |
| Об'єм | 0,000464 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія у 2021 році.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.748 кг |
| Діаметр бура | 24 мм |
| Довжина бура | 450 мм |
| Обсяг | 0.000464 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 274 ₴



