
Свердло для бетону 14x150 мм під ударний дриль B&W INTERTOOL SD-4014
44 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SD-4014
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-4014
| Застосування | для цегли та бетону |
|---|---|
| Покриття | B&W |
| Діаметр свердла | 14 мм |
| Довжина свердла | 150 мм |
| Вага | 0,125 кг |
| Об'єм | 0,000075 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.125 кг |
| Діаметр свердла | 14 мм |
| Довжина свердла | 150 мм |
| Покриття | B&W |
| Застосування | для цегли та бетону |
- Ціна: 44 ₴

