
Свердло для металу подовжене DIN 340 6,5 мм HSS INTERTOOL SD-5265
20 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: SD-5265
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-5265
| Тип сталі | HSS град |
|---|---|
| Діаметр свердла | 6,5 мм |
| Довжина свердла | 148 мм |
| Довжина робочої частини | 97 мм |
| Покриття | полірована сталь |
| Кут заточування | 118 °C |
| Спіральне заточування | 20-30 °С |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62 HRC |
| Вага | 0,021 кг |
| Об'єм | 0,000012 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 97 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.021 кг |
| Діаметр свердла | 6.5 мм |
| Довжина свердла | 148 мм |
| Покриття | полірована сталь |
| Тип сталі | HSS |
- Ціна: 20 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.





