
Комплект: свердло корончасте для бетону 105 мм + перехідник SDS Plus 100 мм INTERTOOL SD-7105
538 ₴
- В наявності
- Код: SD-7105
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-7105
| Тип | SDS Plus |
|---|---|
| Застосування | для цегли та бетону |
| Довжина хвостовика | 100 мм |
| Діаметр коронки | 105 мм |
| Вага | 1,200 кг |
| Об'єм | 0,001080 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.200 кг |
| Діаметр коронки | 105 мм |
| Довжина хвостовика | 100 мм |
| Обсяг | 0.00108 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | Перехідник |
- Ціна: 538 ₴







